DDM Libertin

Soutěže a olympiády

Přehled termínů okresních kol olympiád MŠMT 2018/19 okresu Česká Lípa pořádaných

DDM Libertin Česká Lípa

Soutěže se uskuteční za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Libereckého kraje

olympiádakategoriedatumčasmísto konánípřihl. dopostup do OK ze ZŠkont. osobakraj. kola
Dějepis 8. - 9. tř. ZŠ 16.1. 8:30 DDM Libertin Č. Lípa 11.1. vítěz + úspěšní řeš. škol. kola (60%) - max. 3 z jedné školy Š. M. 20.3.-21.3.2019
Mat. Z5, Z9 30.1. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 16.1. min. 18 bodů + práce ze šk. kola opravené + tabulka za kategorii V. J. 19.3.2019
Český jazyk ZŠ + SŠ 29.1. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 25.1. 2 zástupci školy
Š. M.
3.-4.42019
Německý jazyk IIIA - SŠ 12.2. 8:30 DDM Libertin Č. Lípa 8.2. 2 zástupci školy Š. M. do 13.3.
Německý jazyk IA, IIA, IB, IIB 13.2. 8:30 DDM Libertin Č. Lípa 8.2. v každé kategorii 2 zástupci školy Š. M. II.B; do 13.3.2019
II.A do 13.3.2019
Anglický jazyk IA, IIA, IB, IIB 21.2. 8:30 DDM Libertin Č. Lípa 15.2. IA-2 žáci, IIA-1 žák, IIB-2 žáci Š. M. II.A,B,C do 22.3.2019
                 
Zeměpis A, B, C, D
20.2.

8:30

Gymnázium Č. Lípa
14.2.
podle klíče (pošle p. Mestek)
P. B.
20.3.
Chemie 8. - 9. tř. ZŠ 1.3. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 22.2. 2 - 4 zástupci školy P. B. 21.3.
Program. ZŠ, SŠ 14.3. 9:00 SPŠ Česká Lípa 28.2. není omezen V. J.  25. - 27.4.2019 bude upřesněno
Fyzika E - 9. tř, F - 8. tř 3.4. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 20.3. 2 - 4 zástupci školy V. J. 24.4.
Biologie
D - 6. - 7. r.

10.4.

8:30

Gymnázium Č. Lípa

1.4.

2 - 4 zástupci školy + domácí práce
P. B.
24.5.
Mat. Z6, Z7, Z8 9.4. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 26.3. úsp. řeš. min. 1/2 příkladů + práce ze škol. kola V. J. ne
Biologie C - 8. - 9. r. 16.4. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 1.4. 2 - 4 zástupci školy + domácí práce P. B. 16.5.
Pythagor. 5 - 8. tř. ZŠ 28.5. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 14.5. úspěšný řešitelé ŠK V. J. ne
Archimed. 6. - 7. tř. ZŠ 30.5. 8:30 Gymnázium Č. Lípa 16.5. 2 - 4 zástupci školy V. J. ne

P. B. - Petr Benedek V. J. - Vladimír Jerman  Š. M. - Štěpánka Mimrová

Tabulka přehled termínů školních kol olympiád MŠMT 2018/19 ke stažení

Přihlášky posílejte elektronicky na adresu:
benedek@libertin.cz
jerman@libertin.cz
s.mimrova@libertin.cz

Zprávičky

Sportovní gymnastika

Nábor do přípravky sport. gymnastiky bude probíhat v pondělí 9. 9. 2019 v 17.00 ve Sportovní hale v Novém Boru.

DDM Libertin v TV

Děti z příměstského tábora v TV :-)

více informací

JoJo klub uzavřen

 JoJo klub pro maminky s dětmi od 17. 6. do 8.9. uzavřen. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny:)

Jóga p. Bičišťové

V úterý 18. 6. od 18:00 - 20:00 hod. se nekoná Jóga I.

ZÚ Rybářský

Z důvodu pracovního vytížení vedoucího zájmového útvaru je zrušen Rybářský kroužek, počínaje dneškem až do konce školního roku. Děkujeme za pochopení.

Papírový modelář

V pondělí 20. 5. 2019 odpadá kroužek Papírový modelář

Nekoná se Tutti Frutti

Dnes 6. 5.  se nekoná žádný trénink Tutti Frutti skupiny.

Z důvodu akce Pálení čarodějnic odpadají kroužky :-)

V úterý 30. 4. 2019 kvůli Pálení čarodějnic na hradě Lipý odpadají kroužky Chovatel, Chovatel - ošetřovatel, Pohybové hry, Keramika, Kutílek, Vaření

Děti můžou přijít za námi na hrad Lipý :-)

Flétna se nekoná

Ve čtvrtek 21. 3. se z pracovních důvodů nekoná Veselé pískání.

Jóga II se nekoná

Ve čtvrtek 14. 3. se z osobních důvodů nekoná Jóga II Vlasty Matějovské.